Kıyafete Göre İç Giyim Nasıl Olmalı?

Bu yazımızda sizler için kıyafete göre iç giyim gibi oldukça önemli konuya değineceğiz. Peki, kıyafete göre iç giyim nasıl olmalı?

Günümüzde giydiğimiz elbiseler kadar altında tercih etmiş olduğumuz iç giyim ürünleri de çok önemlidir. Çünkü güzel bir giysinin altında tercih edeceğiniz yanlış bir iç çamaşırı her şeyi mahvedebilir. Peki, kıyafete göre iç giyim nasıl olmalı?
Dar Kıyafetlerin İçine Ne Giyilir?

Vücudumuzu saran, dar elbise ve eteklerle dantel, fırfır oldukça fazla detaya sahip olan iç çamaşırlarını giymemeye özen gösterin. Bunun yerine daha güzel duran sütyeni ince askılı iç çamaşırları tercih edebilirsiniz. Bu iç çamaşırları sayesinde dar elbiseleri iz olmadan giyebilirsiniz.
Derin Göğüs Dekolteli Elbiselerde İç Giyim Nasıl Olmalı?

Düğünde ve açılışlarda kıyafete göre iç giyim çok önem arz eder. Bu tür özel günlerde göğüs dekolteli modelleri oldukça sık tercih edilmektedir. Bu modellerde şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız doğru sütyen desteği oldukça önemlidir. Dikiş izini belli etmeyen iç çamaşırları bu tarz kıyafetler için oldukça doğru bir seçimdir.
Omzu Açık Giysilerde İç Giyim Nasıl Olmalı?

Askısız, omuzları açıkta giydiğiniz zaman toparlayıcı ve kaldırıcı özelliklere sahip olan askısız sütyen bu tür elbiseler için tercih edilebilecek en iyi iç giyim ürünüdür. Bunun yanı sıra küçük göğüslere sahipseniz dolgulu modelleri de tercih edebilirsiniz. Dar ve straplez elbiselerde göğüs bölgesi kadar göbek kısmı da önemlidir. Bu modeller ile göbeğinizi içine alan iç çamaşırı tercih etmelisiniz.

Saten Giysilerin İçine Ne Giyilir?

Kıyafete göre iç giyim oldukça önemlidir. Göğüsleriniz çok büyük ise veya fazla kilonuz varsa ipek veya saten elbiselerin kullanımı oldukça zordur. Komple göğsü saran ve dikişsiz, balensiz olan sütyenleri bu kıyafetin altında tercih etmeniz doğru olacaktır. Alt kısımda ise dikişi bulunmayan lastiksiz klasik kesim bir iç çamaşırı modeli giyebilirsiniz.
Sırt dekolteli modeller;

Sırt dekolteli elbiselerde, dekolte ne kadar derinse ona göre çamaşır seçimi yapmalısınız. Sırt dekoltesi fazlaysa silikon bantlardan faydalanabilirsiniz. Sırt dekoltesi az ise askılarıyla oynayabileceğiniz bir sütyen seçimi yapabilirsiniz. Umarız kıyafete göre iç giyim nasıl olmalı? başlıklı yazımız yararlı olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir