Category Archives: Saç Bakımı

Birbirinden kıymetli Saç bakımı önerileri burada

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Belki saçınızı istediğiniz gibi olmadı veya kısa saçtan sıkıldınız. İşte, bu yazımızda hızlı saç uzatma yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. Hızlı saç uzatmak için bir çok yöntem vardır. Fakat hepsi aynı etkiyi göstermemektedir. Bu sebepten ötürü bu yazımızda sizlere bir kaç etkili hızlı saç uzatma yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınızı daha sık… Devamını Oku »

Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

Örgü, dağınık bir at kuyruğuna göre biraz daha uğraştırıcı bir seçenek olsa da, günün her saatine uygun modelleri ile her kadının bilmesi gereken saç modellerinden biridir. Yapması biraz zor gibi görünse de, örgülü at kuyrukları oldukça havalı birer saç modeli seçeneğidir. Böyle bir at kuyruğunu, ofisten düğüne kadar pek çok farklı ortamda kullanabilirsiniz. Saçın ön… Devamını Oku »

Dağınık At Kuyruğu Saç Modelleri

Dağınık At Kuyruğu Saç Modelleri Sanki hiç uğraşılmamış gibi görünen ama bir o kadar da havalı duran bir saç modeli varsa, bu kesinlikle dağınık at kuyruğu saç modelleridir. Aralardan tutamların çıktığı, tepede ya da enseye yakın bir yerlerde toplayacağınız saçınızla oldukça şık ve dikkat çekici görünebilirsiniz. Kullanımı rahat bir at kuyruğu modeli arıyorsanız, ön tutamları… Devamını Oku »

YIPRANAN SAÇLARA KOLAY ÇÖZÜM

Deniz ve havuz, bir yaz tatilinin vazgeçilmez unsurlarından olsa da maalesef saçlar üzerinde olumsuz etkileri mevcut. Klorlu su ya da tuza fazlasıyla maruz kalan saçlarımız, üstüne güneşin kavurucu etkisinin de eklenmesiyle birlikte iyice kuruyup matlaşıyor, cansız ve soluk bir hal alıyor. Bunun için yapmanız gereken ise doğru ürünlerle birlikte gereken önlemi almak. Hem de çok… Devamını Oku »

Saçlar için Doğal Badem Yağı

Doğal Badem Yağı İle Mükemmel Saçlar İçerisinde yoğun miktarda omega 3,E ve D vitamini bulunan badem yağı sağlık için son derece yararlı bir besindir. Bunu iç sağlığınızda kullandığınızda birçok olası kanser hücrelerinin önüne geçiyor üstelik zeka ve beyin gelişimin sağlığını korumak amaçlı alıyorsunuz. Bir de bunu saçınızda deneyin ve bu besini saçınızda direk olarak almasını… Devamını Oku »

Doğal Argan Yağı Saçı İnanılmaz Besliyor

Doğal Argan Yağı Saçı İnanılmaz Besliyor ! Eczanelerden rahatlıkla temin edeceğinzi argan yağı saç bakımı kirpik ve kaş bakımı için özel etkin maddeler barındırdığından kısa zamanda saçlar,kaşlar kirpikler hızlı bir şekilde uzuyor. Dilerseniz alacağınız argan yağını şampuanınıza ekleyerek saçınızın sürekli bu yağdan beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz.Unutmayın doğal argan yağı saçı inanılmaz şekilde besliyor.

Yılan Yağı Ya da Yılan Yağlı Sabun Kullanımı Saçı Uzatıyor

Yılan Yağı Ya da Yılan Yağlı Sabun Kullanımı Saçı Uzatıyor ! Yılanın derisinden elde edilen yılan yağı saçlar için oldukça kuvvetli bir ilaçtır. Cansız, mat ve sönük saçlara sahip olanlar yılan yağını içine hiç bir şey katmadan doğal bir şekilde hafta 2 kere olmak kaydı ile kullanabilirler. Yılan yağını direk olarak saç diplerine uygulamak yeterli… Devamını Oku »

Zeytin Yağı Saçın Dökülmesini Önlüyor

Zeytin Yağı Saçın Dökülmesini Önlüyor ! Evde bulundurduğunuz doğal saf zeytin yağının saçınızda ne kadar gerekli bir besin olduğunu biliyor muydunuz ? Günlük olarak beslendiğiniz zeytin yağı nasıl iç sağlığınıza en iyi sonuçları veriyor ise inanın saç sağlığınız için de sizlere en kesin sonuçları sunuyor. Zeytin yağında bulunan vitaminler ve özellikle içinde bulunan yüksek E… Devamını Oku »

Saçı Uzatan Bitkisel Yağlar Hangileri?

Saçı Uzatan Bitkisel Yağlar Nelerdir Zeytinyağı Yılan Yağı Argan Yağı Badem Yağı Saçın yağ ve nem oranı saç sağlığı için oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle saçınızın yağı yetersiz ise bitkisel yağları kullanarak buna engel olabilir saç yağ seviyesini en iyi şekle gelmesini sağlayabilirsiniz. Saçın bitkisel yağlar ile beslenmesi saçın gür olması için etkili bir yöntemdir.… Devamını Oku »

Saçlarınız için soğuk su kullanın

Saç rengini korumak için soğuk su kullanmanı öneriyoruz. Saç rengini korumak için saçlarını çok sıcak suyla yıkamamanı öneriyoruz. Çok sıcak su saçının yapısına zarar verebileceği gibi saç renginde de bozulmalara sebep olabilir.