Kabarık saçlara sahip olmanın yolu

Her kadına yakışan bir güzellik numarası varsa o da kesinlikle kabarık saçlar olmalı.

Tüm kadınların (tabi ki erkeklerinde!) taptığı ortak saç modeli sanıyoruz ki rüzgarda dağılmış gibi duran vahşi saçlardır. Çoğumuz saatlerce bu görüntü için uğraşsa da kısa bir süre sonra yapışıp sönen saçlar yüzünden hayal kırıklığına uğruyoruz.

Nişan partisinden, doğum günü kutlamasına, şık bir akşam yemeğinden sıradan bir kızlar buluşmasına kısacası her durumda rahatlıkla kullanabileceğiniz havalı saçlar sizi hem doğal hem de seksi gösterecek. Ve bu görüntüyü elde etmeniz artık çok kolay!

Adım:1 – Hazırlık

Saçınızı yıkayıp kremledikten sonra, duştan çıkar çıkmaz saçlarınıza durulanmayan bir nemlendirici kullanın. Eğer saçınız ince telliyse, saçınıza köklerden uçlara hacim kazandıran bir köpük kullanın. Kalın veya kıvırcık saçlıysanız, yumuşatıcı veya nemlendirici saç kremi kullanın. Eğer saçınız kimyasal işlem gördüyse (Perma veya brezilya fönü gibi), sadece saç yağı kullanın.

Adım:2 – Kabaca Kurutun

Parmaklarınızla saçlarınızı tarak gibi kullanarak kabaca kurutun. Saçlarınıza daha da hacim katmak için başınızı önünüze atıp kurutun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir