İnternetten haber kaldırma ve wordpress blog silme

İnternetten haber kaldırma ve wordpress blog silme

İnternet üzerinden haber sildirmek istiyorsanız, sizlere bu konuda Distile adresini tavsiye ediyorum. Distile, 2010 senesinde faaliyetlerine başlamış ve aradan geçen 7 yıllık süre zarfında çok sayıda haber ile içeriği internetten başarıyla kaldırmıştır.

Youtube sitesi üzerinde, sizinle alakalı bir videoya rastladınız. Ve bu videonun silinmesini arzu ediyorsunuz. Böyle bir durumda yine Distile tercihinde bulunabilirsiniz. Distile, Youtube videonuzu en hızlı şekilde kaldırmak adına çalışmalara başlar.

Günümüzde her işletme, online itibar yönetimi hizmetinden yararlanmalıdır. Zira işletmenizin, internette olumlu yorumlara sahip olması çok önemlidir. Eğer işletmeniz hakkında internet üzerinde bolca sayıda olumsuz içerikli haber mevcut ise, hatta markanızı karalayacak blog siteleri kurulmuşsa, böyle bir durumda distilasyon hizmeti almanız elzemdir. Distilasyon hizmeti dediğimiz şey, kabaca internetten içerik kaldırma ve telif hakkı koruma çalışmalarından ibarettir. Hakkınızda yazılan çizilen olumsuz yorumları, haberleri ve her türlü içerikleri distilasyon hizmeti satın alarak kaldırtabilirsiniz.

Peki Distile firmasından alacağımız internetten haber kaldırma hizmeti ne kadarlık bir ücrete tekabül ediyor? Bu sorunun yanıtını almak adına, 0850 885 10 12 numaralı telefonu aramanızı öneriyoruz. Telefon üzerinden, Distile tarafınca sunulan distilasyon hizmetleri üzerine merak ettiğiniz diğer soruları da hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Soracağınız tüm sualler en ayrıntılı biçimde, uzman çalışanlar tarafından yanıtlanacaktır.

Eğer markanız ya da şahsınız hakkında bir WordPress sitesi açıldı iseniz, bu WordPress sitesini kapattırmanız mümkün olabilir. Tek başınıza WordPress Blog silme fırsatını bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için Distile gibi firmalardan yardım almanız şarttır.

Distile ile iletişim kurarak en cazip fiyatlarla blog silme hizmeti satın alabilirsiniz. Böylece sizinle ilgili açılmış olan olumsuz içerikli bloglardan kurtulma fırsatınız olacaktır. Markanızı zedeleyecek bloglardan ya da sosyal medya hesaplarından kurtulmak adına, Distile firmasından hizmeti almanızı öneriyoruz.

Müşterilerine sunduğu internetten içerik kaldırma, online itibar yönetimi, online algı yönetimi, telif hakkı koruma çalışmaları ve benzeri hizmetlerle adından sıklıkla söz ettiren Distile, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Siz de bu ihtiyaçlarınız için Distile ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir