Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Web Site Tanıtımları / Battaniye, Alezler ve fazlası - Mislinahome.com
« Last post by admin on August 15, 2022, 12:43:33 PM »
Battaniye, Alezler ve fazlası - Mislinahome.com

İnternetten kullanışlı alezler satın almak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Mislinahome.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren web adresi vasıtasıyla, dilediğiniz alezi tek tuşla sipariş edebileceksiniz.

Her bütçeye uygun çeşit çeşit ve birbirinden kaliteli alez modelleri sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Burada yataklar için alezlere ek olarak, yastik alezleri de satışa çıkarılmıştır. Yastık koruyucuları almak isteyen herkes, gönül rahatlığıyla bu siteden alışveriş yapabilir.

Sitede ziyaretçilere en iyi battaniye modelleri sunulmuştur. Battaniye ihtiyaçlarınızı buradan oldukça avantajlı fiyatlarla karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

Gerek çeşit çeşit alez seçenekleri, gerekse de en iyi battaniye modelleri burada ziyaretçileri bekliyor olacaktır. Mislinahome.com adresinde daha pek çok ürün kendine yer bulmuştur. Siz de hemen siteye ziyaretinizi gerçekleştirerek alışverişe başlayın. Herkese keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerimizle
2
Web Site Tanıtımları / En İyi Kütahya Otel
« Last post by admin on August 13, 2022, 11:57:01 AM »
En İyi Kütahya Otel

Kütahya Ege, Marmara ve İç Anadolu bölgelerinin kesişim yerlerinden birisidir. Aynı zamanda oldukça merkezi bir konuma sahip olup Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirlerin tamamına dörder saat mesafededir. Üstelik birçok gezilip görülecek yeri vardır. dilerseniz iyi bir Kütahya Otel deneyimi yaşayabilir, şehirde kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

En Yakın Kütahya Otel

En çok tercih edilen ve tavsiye edilen Kütahya Konaklama mekanları arasında yer alan Çimen Apart Otel kaliteli malzemeleri, şık dekorasyonu, kullanışlı odaları ve güler yüzlü personeliyle size adeta evinizdeymişsiniz hissi veriyor.

Uygun Fiyatlı Kütahya Otel

Cimenapartotel.com adresinden oteli ziyaret edebilir, resimlerini inceleyebilir ve kolayca uygun fiyatlı rezervasyon yapabilirsiniz.
3
Web Site Tanıtımları / Endüstriyel Kesim Hizmetleri - Endustriyelkesim.com
« Last post by admin on August 12, 2022, 02:30:36 PM »
Endüstriyel Kesim Hizmetleri - Endustriyelkesim.com

İnternet Sitesi : Endustriyelkesim.com

Hakkımızda : 2008 yılından beri kazandığı zengin tecrübesiyle Endüstriyel Kesim, Ses Yalıtım Ürünleri, Çift Taraflı Bantlama ve Şeritleme, Kutu İçi Ambalaj, Seperatör, Promosyon Ürünleri, Offset Kutu, Koli, Eva Çeşitleri, Köpük, Sünger Dikim, Montaj, Renkli Keçe Çeşitleri, Dikey Bahçe Keçesi, Hobi Keçesi gibi ve daha birçok hizmet verilmektedir.

Firmamızın müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, malzeme temininden, son ürün sevkiyatına kadar olan süreçlerde 5 ana faaliyet alanında hareket etmektedir.

Video Tanıtım : https://youtu.be/vCZTV7odGW8

• Endüstriyel Malzemeler
• Sanayide her türlü endüstriyel malzemeyi temin etmekte, stoklamakta ve tekrar satışlarını gerçekleştirmektedir.
• Tasarım, Çizim ve Kalıp Hizmetleri
• Projelerde ürün geliştirmenin her aşamasında, tasarım, vektörel çizim, kesim kalıpların tamamlanması, prototip numune çalışmaları ve ön seri(imalatlarda) yer almaktadır.
• Endüstriyel Pres Kesim
• Geniş makine parkurumuzun, şekilli pres kesim üretim olanaklarını, şarklı malzeme seçenekleri ile birleştirip müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
• Endüstriyel Montaj Uygulamaları
• Pres kesim sonrası imal edilen yan mamül ürünlerin, birleştirilerek nihai ürünün montajlanması sağlanmaktadır.
• Ambalaj Malzemeleri
• Ürünlerin taşınmasında gerekeni, koli, kutu, kasa, sandık ve paketlenmesinde kullanılan ambalaj materyalleri, seperatörleri, koruyucu dolgu malzemeleri ile müşteri istekleri karşılanmaktadır.
• Sünger, Köpük, Polietilen, Seperatör

Vizyon Ve Misyonumuz

Endüstriyel Kesim Hakkında Misyonumuz - Vizyonumuz, Firmamız ülkemizde sektöründe liderdir. Pek çok endüstri alanında hizmet ederken, memnun müşterilerimizin referansları ve onlarla artan iş hacmiyle, hızla gelişmekte ve ürün
yelpazesini sürekli zenginleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, kuvvetli altyapımızla çözüm bulurken en üstün kalite standartlarıyla birlikte hareket etmeyi misyon edinmiştir.

Adres : Aydınlı Mahallesi Dersaadet Caddesi No:65 K:3 Tuzla – İstanbul
Sabit Telefon : 0216 304 02 25
Whatsapp : 0530 991 02 25
E-Mail : info @ endustriyelkesim.com - satis @ endustriyelkesim.com
4
Web Site Tanıtımları / Ankara Check Up Fiyatları
« Last post by admin on August 10, 2022, 12:55:52 PM »
Ankara Check Up Fiyatları

Sağlık en büyük zenginliktir. Birçok hastalık erken teşhis sayesinde engelle engellenebilir. Bunun için zaman zaman bütün bir vücudun tahlilini yaptırmak gerekir. Bu genel sağlık taramasına check up adı verilir. Geniş kapsamlı check up uygulamalarıyla erken teşhis edilen hastalıklar daha kolay engellenebilir.

Kapsamlı Ankara Check Up

Check up uygulamaları farklı paketler halinde tercihe sunulur. Büyük tıp merkezlerinde ve sağlık kurumlarında farklı paketler ve paket detaylarına göre Ankara Check-up Fiyatları karşımıza çıkar. Paketlerin detayı arttıkça, cinsiyet ve yaş kategorisi devreye girdikçe fiyatlar artar.

Uygun Fiyatlı Ankara Check Up Tıp Merkezi

Ankaracerrahitipmerkezi.net adresinden ulaşabileceğiniz sağlık merkezi en uygun fiyatlarla farklı paketlerde hizmet sağlamaya devam etmektedir.
5
Web Site Tanıtımları / Ankara sanal ofis hizmetleri - Prestijofis.com.tr
« Last post by admin on August 10, 2022, 12:07:51 PM »
İnternet Sitesinin Adı : Prestijofis.com.tr

Site Konusu - Site Başlığı : Ankara sanal ofis hizmetleri - Prestijofis.com.tr

Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : Kasım 2018

Site Hakkında Açıklamalar : Son yıllarda sanal ofislere olan ilgi hızla artmaktadır. Pek çok firma, fiziksel olarak ofis kiralamak yerine çok daha az bir masrafla sanal ofis tercihinde bulunmakta. Siz de Ankara merkezli firmanız için profesyonel bir Ankara sanal ofis hizmeti almak isterseniz, Prestij Ofis ile çalışabilirsiniz.

Prestij ofis sizlere yasal adres temin edecek, kargolarınızı teslim alacak ve profesyonel sekreterlik hizmetleri sunacaktır. Bu hizmetler ve çok daha fazlası, Prestij ofis müşterilerine en avantajlı fiyatlarla takdim edilir.

Sanal ofis Ankara denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri hiç şüphesiz Prestij Ofis'tir. Buradan ihtiyacınıza yönelik sanal ofis hizmetini kolayca alabileceksiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışı, ekonomik fiyatları, başarılı sekreterlik hizmetleri ve mükemmel toplantı salonları ile büyük beğeni toplayan firma, her geçen gün daha da büyümektedir.

Ankara hazır ofis hizmeti alanlar; yüksek hızda internet, toplantı salonları, yasal adres, posta ve kargo takibi, faks ve telefon tahsisi, çağrı karşılama ve aktarma hizmeti, yazıcı ve tarayıcı kullanımı gibi hizmetlerden yararlanmanın keyfine varabilir.

Firma adı: Prestij Sanal Ofis
Açık adres: Büyükesat Mahallesi Koza 1 Caddesi No:153/8 Gaziosmanpaşa / Çankaya / ANKARA
Sabit telefon: 0312 750 06 06
GSM: 0533 305 98 51
E-mail adresi: info@prestijofis.com.tr
6
Web Site Tanıtımları / Nobetciveterinerler.com ile Nöbetçi veteriner bul
« Last post by admin on August 10, 2022, 11:58:12 AM »
Site İsmi : Nobetciveterinerler.com

Site Konusu : Nobetciveterinerler.com ile Nöbetçi veteriner bul

Domain Kayıt Zamanı : Haziran 2019

Tanıtım ve Açıklamalar : Evcil hayvanlarınızın ani bir rahatsızlığı mı oldu? Hastalık anında veterinerlerin mesai saati değil mi? İşte bu durumda, nöbetçi veteriner bulmanız gerekir. Size en yakın nöbetçi veterinerleri bulmak adına nobetciveterinerler.com isimli internet adresini kullanabilirsiniz. Site vasıtasıyla, İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Bursa'ya Türkiye'nin 81 iline dair nöbetçi veterinerleri görme şansı elde edebileceksiniz.

İstanbul nöbetçi veteriner sayfasına girenler, buradan kendilerine en yakın nöbetçi veterineri öğrenma fırsatı bulabilir. Veterinerlerin açık adresi, telefon numarası ve veteriner içerisinde sunulan hizmetler, site içerisinde detaylıca paylaşılmıştır.

Ankara nöbetçi veteriner linkine tıkladığınız takdirde, karşınıza Ankara'daki güncel veterinerlerin isimleri, bu veterinerlerin irtibat kanalları ve veterinerler hakkında kapsamlı bilgiler çıkar.

Nöbetçi veterinerleri öğrenmek ve daha yakından tanımak adına yapmanız gereken tek şey, nobetciveterinerler.com isimli internet adresini ziyaret etmek olmalıdır. Siteyi beğenirseniz, evcil hayvan edinen dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Sevgilerimizle
7
Web Site Tanıtımları / Hastane Personel Giyim ve İş Elbiseleri
« Last post by admin on August 09, 2022, 05:49:58 PM »
Firma ismi : Bilenn Tekstil

Firma kuruluş senesi : 2002

Web site adı : Bilenn.com.tr

Sitenin başlığı : Hastane Personel Giyim ve İş Elbiseleri

Online Satışa Başlanıldığı Tarih (Site Açılış Tarihi) : Ekim 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Bilenn.com.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, her biri birbirinden kaliteli çok sayıda iş elbisesini kolayca sipariş edebileceksiniz.

Sitede ziyaretçileri üst düzey şıklık ve kalitede forma takımları bekliyor olacaktır. Gerek kadın forma takımları, gerek erkek forma takımları buradan en avantajlı fiyatlarla satın alınabilir.

Başta sağlık çalışanları olmak üzere çeşitli sektörlere ait iş elbiseleri sitede satışa çıkarılmıştır. Doktor, hemşire, aşçı, garson kıyafetleri buradan temin edilebilecektir.

Kullanışlı cerrahi bone satın almak adına, siz de pek çok kişi ve kurum gibi bilenn.com.tr ile çalışabilirsiniz. Sitede her zevke hitap eden cerrahi boneler yer almıştır. Çeşit çeşit desende bolca sayıda cerrahi bone seçeneği buradadır.

Kadınlar için tesettüre uygun iş elbiseleri, bilenn.com.tr üzerinden alınabilir. En iyi tesettür iş elbiselerini buradan oldukça makul fiyatlarla satın almanın keyfine varabilirsiniz.

Hastane terlikleri doktorlar için olmazsa olmazdır. Hastanede uzun saatler boyunca çalışan doktorlar, rahat hastane terlikleri kullanmalıdır. Çeşit çeşit hastane terliği site üzerinden alınabilir.

Herkese keyifli alışverişler dileriz.
8
Web Site Tanıtımları / Polonya Vizesi
« Last post by admin on August 08, 2022, 01:49:44 PM »
Polonya Vizesi

Polonya bir orta Avrupa ülkesidir ve Polonya’dan Avrupa’nın birçok yerine ulaşmak mümkündür. Gelişmiş bir ülke olan Polonya’da birçok iş imkanı da olduğu için ülkemizden çeşitli amaçlarla Polonya’ya çok sayıda kişi seyahat etmektedir. Özellikle de Schengen Vizesi ile ülkeye gidilebiliyor olması büyük bir avantajdır.

Polonya Vize Başvurusu

Polonya’ya gidebilmek için ihtiyacınız olan Schengen Vizesidir. Avrupa Birliği ülkelerinin ortak vizesi olan Schengen Vizesi ile gerek Polonya gerekse diğer bütün AB ülkelerine seyahat edebilirsiniz. Bunun için gerekli belgelerle birlikte Schengen vizesi başvurusu yapmalısınız.

Polonya Vize Danışmanlığı

Schengen Vizesi başvurusu için iyi bir danışmanlık firması bulunsanız süreç çok daha hızlı ve kolay ilerler. Polonyavize.pl adresinden ulaşabileceğiniz firma, uzman ekibiyle adınıza gereken her şeyi yapmaktadır.
9
Site adı : Arifc.com.tr

Site hakkında başlık: Arif Çapoğlu - Uygulama Geliştirme, Yazılım ve Web Tasarım | Arifc.com.tr

Alan adının kayıt edildiği tarih: Temmuz 2022

Site ile ilgili açıklamalar : Arif Çapoğlu resmi internet adresi Arifc.com.tr yayın hayatına başlamıştır. Siteye giriş yaparak, siz de Arif Çapoğlu tarafınca sunulan; web tasarım, yazılım, uygulama geliştirme ve benzeri hizmetleri alma şansı elde edebilirsiniz.

Profesyonel bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla arifc.com.tr isimli web adresine giriş yapınız. Arif Çapoğlu, tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde karşılayacaktır. İyi bir web tasarımına sahip olmak, iyi bir kurumsal yüze sahip olmaktır. Sektörde gözünüzü yükseklere doğru dikmekte iseniz, tasarımınızı doğru ellere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bilhassa e-ticaret sitelerinin doğru bir tasarıma sahip olması şarttır. Profesyonel bir tasarıma sahip sitelerin satış oranları, sıradan tasarımlı sitelere göre oldukça yüksektir. Arif Çapoğlu, sadece web tasarım değil, sizlere web yazılım hizmeti de sunar. E-ticaret sitesi kurmayı düşünenler, özel bir yazılım hazırlatmak isteyenler, buradan destek alabilir.

Mobil uygulama geliştirme alanında hizmetler sunan Arif Çapoğlu, sizlere hayal ettiğiniz mobil uygulamanızı geliştirebilir. Bugün birçok sektörde sadece internet sitesine sahip olmak yeterli olmamaktadır. Doğru tasarımlı bir sitenin yanı sıra, profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olmak çok büyük avantaj getirir. Arifc platformundan tüm bu hususlarda yardım alabileceksiniz.

Telefon Numarası: 0544 227 83 24
E-mail adresi: info@arifc.com.tr
Ofis adresi: Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi Ottomare Suites No: 223/153 Zeytinburnu - İstanbul
10
Web Site Tanıtımları / Kış Bahçesi
« Last post by admin on August 03, 2022, 01:09:53 PM »
Kış Bahçesi

Yaşam alanlarında konfor ve kullanışlılık herkesin en temel beklentisidir. Bunun için birçok uygulamadan yararlanılır ve kış bahçesi son zamanlarda büyük popülerlik kazanmıştır. Kış bahçesiyle sıcak ya da soğuk fark etmeksizin dış ortamlarda oturabilir, eğlenebilir, sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. İç ortamlarınızdaki sıcaklığı dış ortamlarınızda da yaşayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Yapanlar

Doğal ışığı içeriye geçirecek saydam çatı ve duvarları bulunan Kış bahçesi tasarımları için profesyonel bir firmayla çalışmalısınız. Deko Dekor uzun yılların bilgi ve birikimiyle sektörde hizmet vermekte, hayalinizdeki kış bahçelerinden çok ötesine sahip olmanızı sağlamaktadır.

Şık ve Kullanışlı Kış Bahçesi

Dekodekor.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz firma, tamamen birinci sınıf malzemelerde, en iyi işçilikle şık ve kullanışlı kış bahçeleri imal etmektedir.
Pages: [1] 2 3 ... 10